Regulamin korzystania z zabiegów w gabinetach SPA i kabinach floatingowych.

1. Korzystanie z usług świadczonych przez FIVE SENSES float spa jest jednoznaczne z akceptacją warunków niniejszego regulaminu.
2. Administratorem danych osobowych jest: Usługi Spa i Wellness Karol Nowiński z siedzibą przy ul. Cypriana Kamila Norwida 4, 80-280 Gdańsk, NIP: 8771427137.
3. W celu skorzystania z zabiegu w FIVE SENSES float spa należy zarezerwować termin telefonicznie pod numerem 517 406 279 lub przez aplikację Booksy.
4. Gościem FIVE SENSES float spa może zostać osoba pełnoletnia, bądź niepełnoletnia za pisemną zgodą rodziców.
5. Dane osobowe przetwarzane są w celu rezerwacji zabiegów oraz świadczenia usług spa, a w przypadku udzielonej zgody również w celach marketingowych.
6. Po dokonaniu rezerwacji wymagana jest przedpłata w wysokości 50% ceny usługi.
7. W przypadku nie odwołania zabiegu z co najmniej 24 godzinnym wyprzedzeniem zadatek nie jest zwracany.
8. Opłaty za zabiegi pobierane są przed lub bezpośrednio po zabiegu wg umownego cennika i nie podlegają zwrotowi. Cennik może ulec zmianie. Podstawą do rozliczenie zabiegu może być także voucher upominkowy.
9. W trosce o wysoką jakość usług w FIVE SENSES float spa gość jest zobowiązany przyjść 10 minut przed umówioną godziną w celu przygotowania się do zabiegu. Umówiona godzina zabiegu jest godziną jego rozpoczęcia. W przypadku spóźnienia zabieg zostanie skrócony o liczbę spóźnionych minut.
10. Przed przystąpieniem do zabiegów, każdy gość jest zobowiązany do wypełnienia karty zdrowotnej.
11. Zabiegi na ciało i masaże będą wykonywane w bieliźnie osobistej bądź jednorazowej dostępnej tuż przed zabiegiem w gabinecie SPA.
12. W określonych przypadkach personel SPA może poprosić o okazanie zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do zabiegów.
13. Nie wykonujemy zabiegów dla osób w pierwszym trymestrze ciąży i ostatnim miesiącu. Ze względu na nasze profesjonalne podejście i bezpieczeństwo naszych gości wykonujemy zabiegi tylko po okazaniu zaświadczenia od lekarza prowadzącego ciążę o braku przeciwwskazań do wykonania zabiegu.
14. Brak zaświadczenia powoduje, że terapeuta ma prawo odmówić wykonania zabiegu. Zdrowie i bezpieczeństwo naszych gości stawiamy na pierwszym miejscu.
15. FIVE SENSES float spa zastrzega sobie prawo do odmowy lub przerwania zabiegu jeśli:
• osoba jest wpływem alkoholu lub innych środków odurzających;
• spotka się z zachowaniem klienta nieadekwatnym do miejsca w którym się znajduje (propozycje seksualne, agresja, itp.);
• są widoczne oznaki chorób skórnych i innych chorób zakaźnych;
W każdym z powyżej opisanych przypadków zostanie pobrana opłata za zabieg w pełnej wysokości.
16. Personel FIVE SENSES float spa zobowiązany jest do poszanowania prywatności gości.
17. Personel FIVE SENSES float spa zobowiązany jest udzielić rzetelnych informacji dotyczących rezultatów, przebiegu zabiegu oraz wykonać go wedle obowiązujących zasad i wskazań.
18. Regulamin obowiązuje od 1.10.2017 r.

Realizacja voucherów

1. Bon upominkowy może nabyć stacjonarnie w spa lub na stronie fivesenses.pl
2. Vouchery można nabyć na dowolną kwotę lub usługę.
3. Nabywca: osoba, która nabywa od wydawcy bon upominkowy w zamian za przekazanie środków pieniężnych.
4. Użytkownik: posiadacz bonu upominkowego.
5. Kod: unikalny numer przypisany każdemu bonowi upominkowemu, który został zakupiony online, niezbędny do realizacji zamówienia z uwzględnieniem wartości bonu upominkowego.
6. Nabywca ma prawo do odstąpienia od umowy zakupu vouchera w sklepie online w terminie 14 dni od dokonania transakcji. Sprzedawca ma obowiązek zwrócić należne środki.
7. Voucher zakupiony stacjonarnie nie podlega zwrotom.
8. Niedyspozycje zdrowotne i sytuacje losowe uniemożliwiające realizację vouchera w terminie rozpatrujemy indywidualne. Należy skontaktować się z nami przed upływem terminu realizacji vouchera pod numerem 517 406 279 lub e-mail: info@fivesenses.pl. Brak wcześniejszego kontaktu jest równoznaczny z przedawnieniem vouchera i brakiem możliwości jego realizacji.
9. W przypadku nie odwołania wizyty z co najmniej 24 godzinnym wyprzedzeniem voucher uznajemy za zrealizowany.
10. Użytkownik vouchera nie może wymienić go na gotówkę ani zakupić kolejnego vouchera. Dozwolona jest wymiana na inny zabieg z możliwością dopłaty do droższego.
11. Rozliczenie wizyty odbywa się poprzez przekazanie bonu lub kodu w recepcji spa.
12. Vouchery zakupione od dnia 1.11.2022 ważne są 6 miesięcy od dnia zakupu i nie podlegają przedłużeniu.

Karnety

1. Zakupiony karnet posiada określony termin ważności:
• karnet na 4 zabiegi – 2 miesiące ważności
• karnet na 8 zabiegów- 6 miesięcy ważności
• karnet na 12 zabiegów – 12 miesięcy ważności
2. Z karnetów 4 i 8 zabiegów może korzystać tylko jedna osoba. Karnety na 12 wejść mogą być współdzielone.
3. Minimalny czas na odwołanie wizyty lub zmianę daty, to 24h przed umówionym zabiegiem. Nie pojawienie się na zaplanowanej wizycie jest równoznaczne z wykorzystaniem jednego wejścia.